Укрзалізниця збільшила на 1 млн тонн перевезення зернових, — Євген Кравцов

03 вересня 2019, 17:39

З початку маркетингового року Укрзалізниця перевезла 6,6 млн т зернових. Це на 1 млн т більше показника аналогічного періоду минулого року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Не словом, а ділом доводимо, що Укрзалізниця готова до перевезення цьогорічного врожаю зернових. Маємо достатньо зерновозів та локомотивів, а формула успіху проста — ритмічність перевезень. Тож очікуємо від наших партнерів-зернотрейдерів подальшої злагодженої роботи, коли перевезення рівномірно розподілені впродовж усього року», — наголосив керівник компанії.

Євген Кравцов зазначив, що з початку року Укрзалізниця з власного вагонного парку щодня формує 10—12 маршрутів, що значно поліпшує логістику зернових вантажів. «Наразі поставлене завдання до кінця вересня збільшити кількість маршрутів до 15 одиниць. Частина їх піде за чітким графіком», — додав він.

Крім того, 6 серпня 2019 р. Укрзалізниця відновила аукціони в системі Prozorro.Продажі щодо реалізації послуг на перевезення в зерновозах власності компанії за маршрутними відправками.

Нагадаємо, загальний робочий парк зерновозів в Україні становить 23,8 тис. вагонів. Порівняно з минулим роком його збільшено на 13 %.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?