Укрзалізниця здійснює залізничні вантажні перевезення в штатному режимі

19 березня 2020, 15:41

Вантажні залізничні перевезення по Україні та за кордон здійснюються в звичайному режимі. «Головний центр та регіональні центри управління перевезеннями працюють у штатному режимі, вантажні поїзди курсують за графіком, жодних проблем на міжнародних переходах немає», — повідомив директор Департаменту управління рухом АТ «Укрзалізниця» Олександр Ткаченко.

За його словами, наразі вирішується питання доправлення залізничників до робочих місць: «Уже сьогодні по регіональних філіях під контролем Міністерства інфраструктури України працюємо над організацією робочих поїздів для підвезення залізничників, які безпосередньо задіяні в організації руху, до робочих місць. Це поїзні диспетчери, чергові по станціях, складачі поїздів та інші».

У робочих поїздах, які перевозитимуть залізничників, буде організований режим посиленої поточної дезінфекції. Обробка буде здійснюватися після кожного рейсу. Поїзні бригади, які обслуговуватимуть ці поїзди, будуть укомплектовані необхідними засобами індивідуального захисту та дезінфектантами.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?