Укрзалізниця зменшила ціну дизпального, що постачатиметься за укладеними контрактами, — Євген Кравцов

10 квітня 2019, 12:26

Учора, 9 квітня, Укрзалізниця підписала два контракти на постачання дизельного пального з переможцями аукціонів, що відбулися в системі ProZorro 27 березня. Кожен аукціон складався з 25 тис. т дизпального. Крім того, укладено додаткові угоди на зменшення ціни пального при наданні перших рознарядок постачальником. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 Один з контрактів підписаний з ПП «ОККО КОНТРАКТ» за ціною 28200 грн/т. Інший укладений з ТОВ «Анвітрейд» за ціною 28083 грн/т.

За словами керівника Укрзалізниці, усі договори на постачання дизельного пального передбачають перерахунок ціни залежно від зміни показників Platts. Тому Укрзалізниця уклала додаткові угоди на зменшення ціни пального при наданні перших рознарядок постачальником. «Так, за договором з ПП «ОККО КОНТРАКТ» ціна знизилася до 27814 грн/т. За договором з ТОВ «Анвітрейд» — до 27696 грн/т. Це ще один аргумент на користь формульного ціноутворення. За умови його відсутності, в умовах зниження цін на ринку, Укрзалізниця була б змушена купувати дизель за завищеними цінами. Варто також окремо наголосити, що іншою особливістю умов постачання для потреб Укрзалізниці є відстрочка платежу в п’ять банківських днів», — розповів Євген Кравцов.

Згідно з ціновою інформацією консалтингової компанії UPECO, ціни на великооптові партії дизельного пального на день підписання договорів становили 27167 грн/т на умовах попередньої оплати.

Передбачається, що найближчими днями будуть підписані ще два договори на постачання 50 тис. т пального з переможцями інших двох аукціонів, які відбулися 1 квітня.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?