Унікальний транспортер Укрзалізниці перевозить вантаж вагою 397 тонн

05 березня 2018, 15:12

Укрзалізниця надала спеціальний транспортер для перевезення 397-тонного транспортера з Литви в Україну для Слов’янської ТЕС. Цієї доби вантаж перетне білорусько-український кордон через станцію Терехівка, а у вихідні прибуде на станцію призначення Електрична, що на Донеччині. На початку лютого транспортер виїхав з Литви.

«Більше, ніж «Мрія»! Трансформатор вагою 397 тонн перевозить з Литви унікальний 28-вісний транспортер Укрзалізниці . Сьогодні вантаж перетне білорусько-український кордон. Максимальна вантажопідйомність літака «Мрія» 250 тонн.», - повідомив на своїй сторінці у Twitter в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Унікальність перевезення ще й у тому, що ватаж транспортується в підвішеному стані.

За останні два роки схоже перевезення здійснювалось лише раз, у травні 2017 року. Для порівняння, середнє завантаження звичайного напіввагона сягає лише 69 тонн, а на транспортер припадає майже в 6 разів більше навантаження. Він дозволяє перевозити вантаж більшої ваги, ніж, наприклад, авіаційним транспортом.

Спеціальний 28-вісний зчленований транспортер ПАТ «Укрзалізниця» курсує під оперуванням філії «ЦТЛ» з бригадою супроводу філії «ЦТС «Ліски», яка слідкує за дотриманням технічних вимог щодо розміщення та кріплення вантажу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?