Упродовж травня—жовтня дитяча залізниця «Мала Південна» перевезла понад 16 тис. пасажирів

29 жовтня 2019, 10:23

27 жовтня 2019 р. на дитячій залізниці регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершено сезон руху поїздів. За 6 місяців «Малу Південну» відвідали 16 тис. 647 городян і гостей Харківщини.

Рух поїздів на «Малій Південній» щороку відкривається 1 травня і триває до кінця жовтня. Щовесни Мала Південна зустрічає маленьких пасажирів на затишних станціях і для багатьох школярів міста й області є місцем, де діти можуть розкрити свої таланти, долучитися до такої захоплюючої та пізнавальної справи, як робота залізниці.

У період проходження юними залізничниками навчально-виробничої практики 2019 р. було відпрацьовано 96 робочих днів, здійснено 624 рейси поїздом «Україна» за маршрутом Парк—Лісопарк—Парк, перевезено 16 тис. 647 пасажирів, з них — 7 тис. 523 дитини.

Протягом сезону руху поїздів 2019 р. на дитячій залізниці проведені благодійні акції для більш ніж 1 тис. дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей учасників АТО.

Довідка

Дитячу залізницю Південної магістралі було відкрито 8 листопада 1940 р Під час Другої світової війни Мала Південна була повністю зруйнована. Друге її народження відбулося 5 серпня 1945 р. Відтоді упродовж багатьох десятиліть Мала Південна залишається улюбленим місцем відпочинку городян та гостей Харківщини.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?