В будівлі управління регіональної філії «Одеська залізниця» відбулися позапланові навчання з пожежогасіння

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Фахівці служби воєнізованої охорони наприкінці робочого тижня провели позапланові навчання з умовного гасіння пожежі. Навчання розгорнулися в корпусі № 1 будівлі управління регіональної філії «Одеська залізниця» з повною евакуацією працівників.

Бригада пожежної машини перевірила справність пожежного гідранту та загасила вогонь на місці займання. По цьому для залізничників провели практичні заняття — ознайомили із вогнегасниками різних типів, розповіли, для яких видів загоряння їх слід застосовувати, та продемонстрували, як вони працюють.

Нагадаємо, що 4 грудня в  Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася пожежа із трагічними наслідками. Відтак навчання покликані унеможливити повторення таких подій.

Зазначимо, що пожежники регулярно проводять перевірки протипожежного стану тягового, моторвагонного рухомого складу та вагонів пасажирських поїздів. Також вони контролюють дотримання норм і вимог пожежної безпеки при застосуванні матеріалів у будівництві чи капітальному ремонті пасажирських вагонів та локомотивів.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?