В День захисника України одеські залізничники вшанували пам'ять колег, які загинули в АТО

16 жовтня 2018, 13:32

У неділю, 14 жовтня, директор регіональної філії «Одеська залізниця» разом з керівництвом дорожнього комітету профспілки та працівниками виробничого підрозділу Одеса-Застава І вшанували пам’ять загиблих залізничників, поклавши квіти до меморіального пам’ятного знака, який встановили на території моторвагонного депо у 2016 р.

Протяжним гудком локомотива, квітами та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять залізничників, які віддали своє життя за мирне небо над нашими домівками. Імена полеглих залізничників назавжди викарбовано у серцях рідних, пам’яті колег, а віднедавна інформацію про них розміщено у книзі Людмили Опроненко-Клопової про воїнів Одещини — «України вірні сини», яку під час вшанування передали до дорожнього музею. 

Варто зазначити, що від початку АТО понад 900 працівників Одеської магістралі було мобілізовано, 11 із яких назавжди покинули свої родини та колективи, героїчно загинувши під час оборони Батьківщини.  

Трудовий колектив Одеської залізниці висловлює глибокі та щирі співчуття рідним, низький уклін батькам, які виховали славних синів України. Слава героям!


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?