В експлуатаційному вагонному депо Одеса-Застава І обстежили та підготували до перевезень і навантаження понад 3 млн вагонів

13 травня 2020, 12:00

Працівники експлуатаційного вагонного депо Одеса-Застава І регіональної філії «Одеська залізниця» за підсумками першого кварталу обстежили та підготували до перевезень і навантаження понад 3 млн вагонів. Це майже на 1,6 млн одиниць більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» заступник начальника експлуатаційного вагонного депо Одеса-Застава І Олексій Малєєв, суттєве зростання обсягів, а з тим і поліпшення виробничих показників пов’язане з реструктуризацією. В її основі — розмежування з початку року  експлуатаційної та ремонтної діяльності вагонного господарства і приєднання до ВЧДЕ Одеса-Застава І експлуатаційних підрозділів ВЧДЕР Херсон та ВЧДЕ Подільськ. У результаті зросли гарантійні дільниці (плечі) обслуговування та збільшився колектив.

Щозміни через станцію Одеса-Застава І проходить 18 вантажних поїздів, а за добу, відповідно, 36. Тож вагонникам ПТО Одеса-Застава І доводиться щодоби здійснювати технічне обслуговування майже 2 тис. одиниць рухомого складу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?