В європейських країнах поновлено рух понад 100 пасажирських поїздів

18 червня 2020, 16:53

Європейські залізничні оператори продовжують відновлювати рух скасованих через коронавірус поїздів. Це відбувається у міру того, як країни знімають введені в березні обмеження, повідомляє «Медіацентр «Магістраль» із посиланням на zdmira.

Так, у Німеччині оператор Abellio Rail Baden-Württemberg до свого звичайного розкладу повернувся 14 червня.

В Австрії Федеральні залізниці (ÖBB) відновлюють рух поїздів Railjet у сполученні з Віднем та Грацом, збільшується також їхня кількість у сполученні з Берліном.

На залізницях Чехії (ČD) за звичайним розкладом почали курсувати поїзди Pendolino сполученням Прага—Острава, Прага—Чеське-Будейовіце—австрійський Лінц (Southern Express) і Прага—Плзень (Western Express).

Фінська державна залізнична компанія VR відновила рух окремих поїздів з 15 червня, зокрема у зв’язку зі зростанням пасажиропотоку на нічних і приміських маршрутах. Таким чином, рух відновлено на рівні 85 % колишніх обсягів.  

Польський оператор пасажирських перевезень у далекому сполученні PKP Intercity з 10 та 11 червня повернув у розклад поїзда Pendolino сполученням Гдиня—Краків—Жешув, Варшава—Вроцлав і Краків—Глівіце.

Загалом в європейських країнах починаючи з травня відновлено рух понад 100 поїздів

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?