В Криворізькому локомотивному депо обговорили дуальну освіту

30 жовтня 2019, 09:27

На базі Криворізького локомотивного депо регіональної філії «Придніпровська залізниця»  АТ «Укрзалізниця» відбулося розширене засідання навчально-методичної ради професійно-технічної освіти Дніпропетровської області.

Професорсько-викладацький склад, який спеціалізується на підготовці фахівців залізничних професій, взяв участь в обговоренні питань щодо зміцнення ролі соціального партнерства у формуванні професійно-мобільних кваліфікованих робітників, виконанні угоди і програми спільних дій між Криворізьким професійним транспортно-металургійним ліцеєм та локомотивним депо. Також йшлося про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників для структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Учасники заходу побували у цехах локомотивного депо та вагоноремонтного депо Батуринська, де мали можливість ознайомитися з умовами праці учнів під час проходження ними виробничої практики. Активним членам фахової ради і кращим працівникам системи професійно-технічної освіти Кривого Рогу вручені грамоти голови Дніпропетровської обласної ради та регіональної філії « Придніпровська залізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?