Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! У локомотивному депо Подільськ обговорили питання охорони праці

У локомотивному депо Подільськ регіональної філії «Одеська залізниця» напередодні Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається сьогодні, 28 квітня, відбулось засідання «Круглого столу».

На заході обговорювалися актуальні питання забезпечення найсприятливіших умов праці для молодих працівників. Також було прийнято рішення тісніше використовувати принцип соціального партнерства, як це роблять спеціалісти сектору охорони праці депо, галузеві ЗМІ та Подільське відділення Фонду соціального страхування.

Участь у «Круглому столі» взяло керівництво служби локомотивного господарства, Одеського регіонального відділу контролю за умовами праці та промисловою безпекою, депо, спеціалісти регіонального відділення Фонду соціального страхування, фахівці з охорони праці виробничих підрозділів з Миколаєва, Херсона та інших міст.

На завершення засідання його учасників ознайомили з особливостями технологічних процесів та умовами праці, які створені на робочих місцях у локомотивному депо Подільськ.