В Одесі на період оголошення карантину залізничників привозять на роботу й додому службовим автотранспортом

25 березня 2020, 10:50

Як повідомив кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» начальник виробничого підрозділу «Автобаза» регіональної філії «Одеська залізниця» Олександр Ложніков, для транспортування залізничників, які  живуть і працюють в місті Одеса, виділено дев’ять автотранспортних засобів. Загальна кількість сидячих місць для пасажирів — майже 200.

Розроблені оптимальні маршрути за чотирма напрямками. За цими маршрутами залізничників забирають як на початкових, так і на проміжних зупинках, поблизу яких вони мешкають. Подбали і про тих працівників, які живуть на лінійних станціях і добираються на роботу службовим поїздом до однієї з залізничних зупинок. Туди  від управління залізниці організовано щоденний ранковий та вечірній автобусний маршрут. Для транспортування по місту виділено три легкові автомобілі та два мікроавтобуси.

Залізничників впускають до салону лише в захисних медичних масках і за наявності посвідчення. Щоб зробити транспортування не лише приємним і комфортним, а й безпечним, після кожного рейсу працівники автобази проводять генеральне прибирання в салонах з використанням дезінфікуючих засобів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?