В Одесі обговорювали шляхи вдосконалення системи пошуку та відбору персоналу для АТ «Укрзалізниця»

30 березня 2019, 07:17

В Одесі наприкінці робочого тижня відбувся дводенний семінар-нарада «Управління персоналом: сучасні технології пошуку та відбору».

Були розглянуті питання щодо нормативного забезпечення, особливостей роботи з пошуку та відбору персоналу, актуальності взаємодії АТ «Укрзалізниця» з центрами зайнятості, навчальними закладами України для проведення профорієнтаційних заходів. Також піднімалися теми впровадження інституту кар'єрних радників, використання аналітики та ІТ-технологій для успішного рекрутингу тощо. По цьому учасники семінару закріпили отримані знання практичними завданнями.

У заході під головуванням директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» Людмили Василеги взяли участь головний інженер—перший заступник директора регіональної  філії Павло Чекалов, керівники та спеціалісти Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики, служб кадрової та соціальної політики усіх регіональних філій АТ «Укрзалізниця», Одеського обласного центру зайнятості, підприємств Одеської області.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?