7 серпня правоохоронці запобігли вибуху у людному місці поблизу залізничного вокзалу та закладів громадського харчування. 

За повідомленням Головного управління Національної поліції в Одеській області, близько сьомої години вечора правоохоронці затримали озброєного гранатою 31-річного жителя області, який вирішив поквитатися з колишньою дружиною.

Зловмисник тривалий час переслідував жінку, погрожував розправою їй та її родині. Відпрацьовуючи отриману інформацію, поліцейські з’ясували, що він має намір перейти від погроз до реальних дій. Зокрема, дізнавшись, що жінка збирається у справах до Одеси, вирішив влаштувати їй «вибуховий сюрприз».

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Крім того, вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР ще й за ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця), 14 (готування до злочину) та 115 (умисне вбивство) ККУ.

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Проводяться невідкладні слідчі дії.