В Одесі відбулася семінар-нарада з питань вдосконалення роботи гіркових комплексів

29 грудня 2018, 10:37

Нещодавно у Одесі під головуванням головного інженера Департаменту управління рухом  АТ «Укрзалізниця» Василя Капшая відбулася семінар-нарада щодо вдосконалення роботи гіркових комплексів у регіональній філії «Одеська залізниця».

Під час заходу керівники та спеціалісти виробничих та структурних підрозділів філії ознайомилися з аналізом безпеки руху роботи гіркових комплексів за 2016—2018 рр. філії і поділилися своїми думками  щодо шляхів підвищення якості роботи сортувального комплексу та рівня безпеки руху. Обговорювалося і  забезпечення вимог охорони праці під час розформування/формування составів і необхідності повної механізації або автоматизації існуючих сортувальних станцій. Також йшлося про особливості технічної оснащеності та роботи сортувальних гірок станцій ім. Тараса Шевченка, Чорноморськ-Порт, Одеса-Сортувальна та Знам’янка.

На практичних заняттях, які були проведені на станції Одеса-Застава I її працівниками спільно зі співробітниками Одеської дистанції сигналізації та зв’язку та Одеської сигналізації колії, учасники наради-семінара розглянули конструктивні особливості та питання поточного утримання уповільнювачів КВ-3 та КЗ-3ПК.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?