В Одесі відбулася зустріч ветеранів з нагоди 100-річчя служби військових сполучень

5 березня в Одесі відбулася зустріч ветеранів Збройних Сил України на залізничному, морському та повітряному транспорту з нагоди 100-річчя служби військових сполучень. До заходу були запрошені представники регіональних ветеранських організацій, керівництва залізниці, авіації, морського сполучення, командування військових сил.

Під час заходу лунали привітання, присутні згадували минулі роки і своїх бойових братів, вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто пішов з життя чи загинув на фронті. Неодноразово цього вечора звучали побажання чистого і мирного неба над рідним краєм. Адже останні чотири роки для українських військових були вкрай складними, й реалії сьогодення такі, що основні зусилля особових складів повинні сконцентруватися на виконанні всіх транспортних перевезень для забезпечення заходів, спрямованих на розвиток Збройних сил України, проведення ротацій миротворчих контингентів, перевезення особового складу і техніки Збройних сил України та інших завдань.

Окремо додамо, очікується, що найближчого року представники органів військових сполучень можуть отримати нову осучаснену святкову дату.