Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! В Одеському коледжі транспортних технологій пройшов День здоров’я

Сьогодні, 15 травня, на спортивному майданчику Одеського коледжу транспортних технологій з нагоди відзначення Всесвітнього Олімпійського дня в Україні та з метою сприяння здоровому способу життя, активним заняттям фізичною культурою та спортом було проведено спортивне свято «День здоров’я».

У заході взяли участь 26 команд студентів усіх спеціальностей закладу. Майбутні залізничники змагалися на кращу стройову пісню, девіз, одяг та емблему  команди, виконували гімнастичний комплекс вільних вправ, бігали на дистанцію 60 м, стрибали у довжину з місця, штовхали ядра, піднімали гирі та обирали кращих у воєнізованій естафеті.

Підведення підсумків з врученням дипломів та подарунків відбудеться 21 травня, де буде визначено не тільки кращих у змаганнях, але й «Міс спортивного свята».

Додамо, що понад 180 студентів коледжу займаються у спортивних секціях з баскетболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, футболу, шахів та шашок.