В поточному маркетинговому році Укрзалізниця вже збільшила перевезення зернових та олійних вантажів на 21 %

16 грудня 2019, 14:18

Укрзалізниця у поточному маркетинговому році, станом на початок грудня 2019 р., збільшила перевезення зернових та олійних вантажів на 21 % порівняно з аналогічним періодом 2018 р. — до понад 17 млн т, а обсяги перевезення цих вантажів на експорт зросли на 30 %.

Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев у інтерв’ю порталу «Латифундист».

«Важливо розуміти, що ми перебуваємо в умовах обмеженого тягового ресурсу, незмінної пропускної спроможності залізничних колій, особливо у припортових зонах. Тому наша політика орієнтована на маршрутні елеватори і станції, які можуть вантажити протягом 24 годин повноцінний поїзд — від 44 вагонів і більше», — сказав він.

За словами Андрія Рязанцева, це дало змогу всім охочим, проінвестувавши у свої потужності зі зберігання, потрапити до переліку станцій, які в першу чергу обслуговуються рухомим складом Української залізниці. Таких станцій на сьогоднішній день понад 180. Минулого року їх було майже 70.

«Ринок відгукнувся, розуміючи правильність і розумність цієї пропозиції. Багато станцій підтягли свої можливості та ресурси, і на сьогоднішній день ми здатні перевозити навіть більшу кількість вантажів», — наголосив він.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?