Нещодавно в рамках профорієнтаційного квесту для учнівської молоді «Я-PROFI» фахівці центру зайнятості організували професіографічну екскурсію на підприємства регіональної філії «Придніпровська залізниця» Укрзалізниці.

До Дніпровського локомотивного і моторвагонних депо завітали школярі СШ № 20. Екскурсію підприємством для дітей провели інженери Сергій Федик та Валерій Кіселевський.

Школярі також відвідали деповський Народний музей локомотивного депо і прослухали про історію його створення та отримали інформацію щодо профільних навчальних закладів, які готують фахівців залізничних професій.

Участь в організованому Департаментом розвитку персоналу та кадрової політики Укрзалізниці заході брали керівники і посадовці профільних служб регіональних філій, начальники, інструктори та майстри виробничого навчання дитячих залізниць. А також запрошені посадовці Державної служби зайнятості, департаменту освіти та науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізької обласної організації роботодавців «Потенціал», вищих та середніх навчальних закладів з підготовки працівників залізничного транспорту.