В рамках меморандуму про взаєморозуміння, підписаному Латвією та Грузією, планується розвиток контейнерного поїзду «Зубр»

17 грудня 2018, 08:17

У п'ятницю, 14 грудня, президент ДАТ «Latvijas dzelzceļš» (LDz) Едвін Берзіньш підписав з підприємством «Грузинська залізниця» (JSC «Georgian Railway») меморандум про взаєморозуміння щодо подальшого співробітництва при реалізації різних проектів, повідомляє ldz.lv

Залізничні підприємства обох держав співпрацюватимуть в сфері міжнародних вантажних перевезень, а також в рамках контейнерного поїзда «ЗУБР» і Середньоазіатського транспортного коридору. Меморандум передбачає, що Грузинська залізниця надасть необхідну інформацію по Середньоазіатському транспортного коридору. LDz забезпечить Грузію інформацією про проект контейнерного поїзда «ЗУБР» (який з’єднує латвійські та українські порти) та його можливості. Передбачається, що з портів Чорноморськ, Одеса і Южний вантажі можна доставляти далі до грузинських портів, таким чином подовжуючи маршрут контейнерного поїзда до країн Центральної та Східної Азії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?