В управлінні Південної показали 630 залізничних значків

30 червня 2019, 15:28

Напередодні 150-річчя регіональної філії «Південна залізниця» в приміщенні управління філії пройшла незвичайна виставка. На ній була представлена ​​колекція значків винятково на залізничну тематику. Цю колекцію понад чотири десятиліття збирав колишній працівник служби локомотивного господарства Олександр Жиров.

Колекцію умовно можна розділити на три основні напрями: значки, присвячені АТ «Укрзалізниця» та її підприємствам, залізницям країн СНД і локомотивам — від паровозів різних серій до сучасних тепловозів і електровозів. Всього колекція нараховує понад 630 значків.

Наша довідка

Крім значків, Олександр Жиров колекціонує поштові марки, конверти, кишенькові календарі та медалі із зображенням залізничних об'єктів України, країн СНД, Польщі, Болгарії, Куби, Кореї, Нікарагуа, Монголії, Угорщині та низки інших країн. Наразі в нього налічується більше 300 одиниць. Також Олександр Жиров декілька десятиліть збирав пов'язані з залізничним транспортом цікаві завдання-вікторини і головоломки, а деякі склав сам. Нещодавно він оформив їх в окрему книгу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?