Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! В Знам’янці відбулося перше засідання клубу колишніх керівників залізничних підприємств регіону

Цій події, що відбулася наприкінці минулого тижня, передувала підготовча робота щодо формування складу клубу, обговорення назви та організаційних питань.

До складу клубу увійшло 42 колишні керівники залізничних підприємств Знам’янського вузла та начальники відділів Знам’янської дирекції залізничних перевезень.

 На засіданні голова ради ветеранів Знам’янського регіону Лідія Горященко запросила усіх приєднатися до збирання матеріалів для поповнення експозиції музею Знам’янської дирекції, а також винесла на розгляд пропозицію Президії ради ветеранів дати назву клубу «Керівник» та обрати його керівником голову старійшин ради ветеранів Ігоря Смуглія, секретарем — Тамару Мацко, члена ради ветеранів дирекції. Ця пропозиція була одноголосно схвалена присутніми.

Запрошений на перше, ознайомлювальне, засідання головний інженер Знам’янської дирекції залізничних перевезень Олександр Компанієць у своєму виступі зосередився на актуальних питаннях розвитку залізничного транспорту.

Наступне засідання клубу заплановано провести у січні 2019 р.