Вагонні депо Львівської залізниці в Дрогобичі, Коломиї та Здолбунові пройшли атестацію на якість ремонтних робіт

10 липня 2019, 15:40

Ремонтні вагонні депо регіональної філії «Львівська залізниця» у Дрогобичі, Коломиї та Здолбунові успішно пройшли атестацію на право виконання планових видів ремонту вантажних вагонів. Уперше атестацію вагонних депо магістралі проведено за новим стандартом товариства СТП 10-004:2019 «Якість і безпека продукції», що розроблений з урахуванням положень національних стандартів, які визначають вимоги до систем управління якістю, зокрема ДСТУ ISO 9001, а також вимоги до проведення інспектування, зокрема ДСТУ ISO/IEC 17020.

Атестацію підприємств вагонного господарства Львівської залізниці провели фахівці філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» АТ  «Укрзалізниця». Відповідно до вимог стандарту експертна комісія перевірила підрозділи регіональної філії, що виконують технічне обслуговування, ремонт рухомого складу і його вузлів та підтвердила належну організацію виробничих і технологічних процесів у депо, що забезпечують високу якість ремонту.

Зауважимо, що впродовж шести місяців 2019 р. у виробничих підрозділах служби вагонного господарства регіональної філії «Львівська залізниця» плановими видами відремонтовано 1252 вагони, що на 208 одиниць рухомого складу більше, ніж планувалося.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?