Вандали завдали збитків Київській дитячій залізниці на 150 тис. грн

03 березня 2020, 12:52

У Києві невідомі особи вночі 1 березня проникли на територію Київської дитячої залізниці у Сирецькому парку та нанесли графіті на один із вагонів. Хулігани завдали збитків на 150 тис. грн — саме у стільки обійдеться очищення вагона та його перефарбування.

Фарба виявилася в’їдливою, залізничникам доведеться ретельно очищати та перефарбовувати поверхню вагона. Це при тому, що всі вагони поїзда дитячої залізниці нещодавно було модернізовано.

На жаль, хуліганів затримати не вдалося. Від дій вандалів часто потерпають і приміські поїзди. Також трапляється чимало  випадків навмисного псування майна: биття лобового скла, ламп прожекторів, викрадення склоочисників, диванних сидінь, вогнегасників та ін.

У січні 2020 р. сталися 24 випадки розобладнання вагонів приміських поїздів, із яких 10 впливають на безпеку руху, а 14 фактів стосуються розфарбування вагонів і пошкодження салонів. Загалом вандали завдали збитків на понад 598 тис. грн.

Упродовж 2019 р. зафіксовано 280 випадків розобладнань рухомого складу, із яких 233 впливають на безпеку руху, а 47 фактів стосуються розфарбування вагонів та пошкодження салонів, на суму понад 17 млн грн.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?