Вантажний автомобіль під час перетину переїзду спричинив часткове сходження локомотива пасажирського поїзда на Івано-Франківщині

07 лютого 2019, 16:52

Сьогодні, 7 лютого, о 15.54 на перегоні Хриплин—Братківці, що на Івано-Франківщині, водій вантажного автомобіля, порушивши правила дорожнього руху, виїхав на нерегульований переїзд прямо перед поїздом № 143 Ворохта—Київ, спровокувавши зіткнення. У результаті дорожньо-транспортної пригоди локомотив зійшов з рейок першою колісною парою. Машиніст та пасажири поїзда не постраждали, водія автомобіля госпіталізовано.

«Лише диво уберегло пасажирів поїзда, локомотивну бригаду та горе-водія вантажівки від фатальних наслідків. Цей випадок не вперше демонструє злочинне нехтування водіями правилами руху та їхнє безвідповідальне ставлення до свого життя та оточуючих. Це кричуще ДТП має стати останнім попередженням всім тим, хто наражає на небезпеку пасажирів та залізничників», — зазначив Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці навів статистику, за якою лише минулого року внаслідок ДТП через необережність водіїв на залізничних переїздах та коліях України загинуло 16 осіб і 30 було травмовано. Загалом упродовж 2018 р. на залізничній інфраструктурі сталося 79 випадків ДТП.

У 2019 р. на залізничних переїздах та коліях Укрзалізниці вже сталося сім випадків ДТП, внаслідок чого постраждали шестеро громадян, одна особа загинула. Порівняно з січнем 2018 р. кількість ДТП зменшилася на один випадок, однак кількість загиблих зросла на одну особу, а травмованих — на дві (з трьох до п'яти). Усі ці випадки спричинені порушеннями водіями автотранспорту правил проїзду залізничних переїздів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?