Важлива інформація щодо повернення коштів за квитки на рейси скасованих поїздів

18 березня 2020, 20:22

Повернення проїзних документів, оформлених касами Укрзалізниці у внутрішньому та міжнародному сполученні, для виїзду в період з 18 березня 2020 р. до дати відновлення курсування поїздів та повернення коштів у повному обсязі за придбані у касах квитки буде здійснюватися після закінчення карантинних заходів упродовж 90 діб для внутрішнього сполучення та 180 діб для міжнародного.

Такий механізм введено з метою зменшення випадків скупчення громадян на вокзалах та станціях для повернення невикористаних проїзних документів, оформлених як на території України, так і залізницями інших країн.

Також наголошуємо, що звернення пасажирів до квиткових кас для проставлення відміток на проїзних документах (погашення квитка) не є обов’язковим. Підставою для повернення коштів буде оригінал проїзного документа як з відміткою, так і без відмітки.

Вчергове закликаємо пасажирів, якщо є можливість, не поспішати на вокзали повертати квитки й не піддавати своє життя загрозі, перебуваючи в натовпі. Квитки, придбані через інтернет, повертаються за чинною процедурою через онлайн-сервіси. У разі, якщо кошти будуть повернені з вирахуванням комісії, її розмір буде також автоматично повернений пасажиру на карту окремим платежем.

Крім того, Укрзалізниця вживає всіх можливих заходів для забезпечення повернення коштів пасажирам за невикористані квитки на поїзди приміського сполучення. Вартість проїзних документів на всі скасовані через введення карантину рейси також відшкодовується у повному обсязі. Кошти за невикористані повністю або частково абонементні квитки можна повернути впродовж місяця з дати запланованого проїзду у приміських поїздах.

Повернення здійснюється на підставі заяви пасажира за ручною технологією. У заяві необхідно вказати ПІБ, повну адресу, контактний телефон, якщо абонементний квиток пільговий (іменний, студентський тощо) із зазначенням відповідного документа.

Також нагадуємо, що з 12:00 18 березня 2020 р. введено обмеження на відвідування залізничних вокзалів. Усі вокзали закриті для відвідувачів, працюють лише залізничні каси на повернення квитків. На вокзали запускаються одночасно групи людей — не більше 10 осіб.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?