26 квітня у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся вебінар-нарада, присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

Для проведення онлайн-спілкування спеціалістів з охорони праці виробничих підрозділів усіх регіонів філії були задіяні приміщення Одеського навчально-методологічного відділу та технічні класи районних обчислювальних центрів Подільська, Знам’янки, Херсону та станції ім. Т. Шевченка.

Акцент даного заходу було зроблено на необхідності посилення контролю за дотриманням законодавства про охорону праці та підвищення якості технічного навчання працівників філії. Також було наголошено, що в цьому році Всесвітній день охорони праці проходить під девізом «Захищене і здорове покоління» і належну увагу треба приділяти молоді до 24 років, особливо якщо вона трудиться на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці.

Довідка

До Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, починаючи з 2003 року, з ініціативи Міжнародної організації праці, в більш ніж 100 країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до актуальних проблем охорони праці. В Україні офіційно 28 квітня День охорони праці відзначається з 2006 року.