Вчора, 8 березня, знову стався прикрий випадок: неадекватний пасажир розпочав бійку у поїзді Інтерсіті № 763 Київ—Одеса зі стюардом, пише директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан на своїй сторінці у facebook.   

«В результаті молодий співробітник отримав пошкодження обличчя. Його госпіталізовано. Поліція спрацювала чітко: по станції Козятин зловмисника затримано. Ми будем робити все необхідне для того, щоб негідника було покарано згідно із законом», — повідомив Олександр Красноштан.  

За його словами, основна причина такої ситуації — відсутність супроводу поліції у поїздах. Відповідно, зловмисники відчувають свою безкарність і творять що заманеться. Тим часом залізничники отримують на запити із МВС лише відписки. Натомість Нацполіція пропонує купити у них послуги охорони. «На сьогодні не потрібно нічого і нікого охороняти — необхідно забезпечити громадський порядок у пасажирських поїздах, які за визначенням є публічним місцем. Тому для запобігання таким ситуаціям необхідно терміново гарантувати  забезпечення громадського порядку в пасажирських поїздах силами Національної поліції/Національної гвардії», — підкреслив посадовець.