Від початку червня Одеська залізниця перевезла майже 200 тис. пасажирів

17 червня 2020, 10:25

У період з 1 до 15 червня 2020 р. в межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» придбано 183 тис. квитків для проїзду у приміському транспорті, зокрема і 76,2 тис. квитків оформлено для безкоштовного проїзду пільгової категорії населення. Сума від продажу квитків становила 2,173 млн грн.

Наразі в межах філії курсує 104 приміські поїзди. У подальшому, в разі прийняття відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

До початку введення обмежувальних заходів у межах філії на території обслуговування Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень, Шевченківської дирекції залізничних перевезень та Знам’янської дирекції залізничних перевезень за повним графіком курсували 136 приміських поїздів.  

Під час користування послугами залізничного транспорту Одеська залізниця закликає пасажирів дотримуватись усіх санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій МОЗ задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції. У поїздах, на вокзалах, на станціях та в інших приміщеннях, де перебувають пасажири, забезпечено обов’язкове проведення дезінфекційних заходів з дотриманням усіх санітарних норм і стандартів.

Посадка у приміські поїзди здійснюється за наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, п. 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» запроваджується послаблення протиепідемічних заходів. Зокрема, з 1 червня 2020 р. дозволяються перевезення пасажирів у приміському сполученні в разі прийняття відповідного рішення регіональними комісіями з техногенно-екологічної безпеки.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?