Відбулася школа передового досвіду з психолого-педагогічного мінімуму інструкторів виробничого навчання

22 серпня 2019, 11:20

19 та 20 серпня на базі дитячого лікувально-оздоровчого центру «Сонячний» (м. Харків) відбувся дводенний захід на тему «Психолого-педагогічний мінімум для інструкторів виробничого навчання регіональних філій». Захід проходив під головуванням керівництва Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Укрзалізниці Людмили Василеги та Олени Азєєвої. У семінарі взяли участь представники Харківської обласної служби зайнятості, викладачі Українського державного університету залізничного транспорту. Учасниками школи були інструктори виробничих навчань з усіх регіональних філій.

Мета заходу — підвищення кваліфікації працівників АТ «Укрзалізниця», які залучаються до освітнього процесу як інструктори виробничого та консультанти теоретичного навчання.

Під час роботи представники Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості детально ознайомили учасників заходу з формами та методами професійного навчання у закладі та поділилися найбільш ефективними педагогічними розробками.

В свою чергу викладачі Українського державного університету залізничного транспорту звернули увагу та роз’яснили присутнім умови і фактори навчання дорослих; технології ефективної комунікації.

Цей захід проводився вперше в АТ «Укрзалізниця». Організатори висловили сподівання, що в майбутньому такі школи стануть доброю та корисною традицією. 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?