Відкрилася ХХІV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

06 вересня 2019, 12:48

Сьогодні відбулося офіційне відкриття ХХІV Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту. Ще вчора учасники пройшли акредитацію та жеребкування.

Три дні спортсмени будуть виборювати призові місця у семи видах спорту. Це волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, армрестлінг, настільний теніс, шахи та  шашки.

Залізницю представляють переможці галузевої спартакіади з усіх регіональних філій, а також філій «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», «Пасажирська компанія» та «Панютинський вагоноремонтний завод».   

Довідка

У цих престижних змаганнях збірна команда залізничників, яку традиційно формує профспілка залізничників і транспортних будівельників України з переможців галузевої спартакіади, бере участь у 14-й раз, починаючи з 2004 р., зробивши дворічну перерву у 2014-му, 2015 р.

У 2005-му залізничники завоювали золото, в 2008-му, 2012-му та 2013 р. — срібло, в 2016-му та у 2017-му загальнокомандні місця не визначалися, проте працівники залізничної галузі традиційно виборювали високі результати як в особистому заліку, так і в командних змаганнях з ігрових видів спорту.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?