Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци! Відпочиваючі дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» пройшли тестування та ігровий квест на профорієнтацію

Сьогодні фахівці служби кадрової та соціальної політики регіонального філіалу «Південна залізниця» спільно з Державною службою зайнятості провели перший профорієнтаційний квест для відпочиваючих дитячого оздоровчого закладу «Сонячний». Під час комп’ютерного тестування понад 40 дітей віком 13—15 років отримали індивідуальну характеристику власних якостей та рекомендації щодо вибору майбутньої професії. А розважально-пізнавальний  квест, який для своїх однолітків провели вихованці Малої Південної, познайомив їх із особливостями залізничної галузі та основними професіями — сигналіста, машиніста, чергового по станції, провідника, монтера колії.

Профорієнтацію  молоді у форматі квеста залізничники Південної планують також провести й в інших дитячих оздоровчих закладах філії, зокрема «Лісовій казці», «Зміні», «Орлятку» та «Молодій гвардії». Крім того, із настанням нового навчального року подібні заходи будуть організовані для старшокласників харківських шкіл.