Викладачі та студенти Вінницького транспортного коледжу організували онлайн-фотоекспозицію «Уклін живим, загиблим слава!»

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Як розповіла кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» заступниця директора коледжу з виховної роботи Світлана Онуфрійчук, онлайн-виставка організована з нагоди 75-ї річниці від Дня перемоги над нацизмом та з нагоди Дня пам’яті та примирення.

На сайті вишу зібрали світлини пам’ятників загиблим воїнам у рідних селах чи містах проживання студентів. Також  наповнили інформаційний простір  розповідями про своїх дідусів, бабусь, прадідів, чиє життя обпалило страшне лихо Другої світової.

Під опікою коледжу — 26 ветеранів, тож для кожного з них від імені колективу закладу надійшла вітальна листівка та пролунав телефонний дзвінок. Студенти не лише вітали ветеранів, а й пропонували допомогу в умовах карантину: чи то закупити продуктовий набір, чи то поповнити рахунок мобільного телефону.

Директор закладу, голова ради ветеранів коледжу та голова профспілкового комітету працівників коледжу також відправили вітальні листівки ветеранам, серед яких чимало залізничників.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?