Викрито схему з розкрадання пального, яка щомісяця завдавала УЗ до 6 млн грн збитків

03 березня 2020, 13:59

Співробітники Одеського територіального управління Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за сприяння Департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» затримали на гарячому групу осіб, яка протягом тривалого часу організовувала та здійснювала розкрадання дизельного пального в підрозділах локомотивного депо Одеса-Сортувальна регіональної філії «Одеська залізниця».

Так, за даними Департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» до складу організованої злочинної групи з майже10 осіб входили нинішні та колишні посадовці локомотивного депо, які за службовими обов’язками мали доступ до місць накопичення та зберігання пального, технічної та бухгалтерської документації.

Зазначені особи, перебуваючи в злочинній змові між собою та з іншими сторонніми особами й використовуючи спеціально обладнаний автомобільний транспорт, засоби мобільної комунікації, пристрої для перекачування тощо, організували викрадення великих обсягів пального безпосередньо з паливних складів підприємства та його територіальних підрозділів. За попередніми підрахунками, масштаби розкрадань сягали 250—400 т на місяць, що за ринковою вартістю становить від 4 до 6 млн грн.

За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального Кодексу України. Триває слідство.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?