Високу якість та прозорість публічної звітності АТ «Укрзалізниця» визнано на глобальному рівні

01 листопада 2019, 16:26

Інтегрований звіт АТ «Укрзалізниця» за 2018 р. став переможцем міжнародного конкурсу MarCom Awards, організованого американською Асоціацією професіоналів маркетингу та комунікацій. Компанія вперше брала участь у конкурсі та отримала найвищу нагороду на високому міжнародному рівні — платинову статуетку в номінації «Найкраща друкована версія річного звіту».

За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, перемога в авторитетному конкурсі у сфері публічних комунікацій підтверджує дотримання товариством провідних міжнародних стандартів у питаннях прозорості та публічної звітності.

«Я впевнений, перемога у MarCom Awards — це логічний наслідок реформування компанії з метою побудови професійних публічних комунікацій із фокусом на інвестиційну спільноту, ділових партнерів, акціонерів. Упродовж останніх трьох років АТ «Укрзалізниця» вийшло на міжнародний рівень у питаннях відкритості та прозорості. Ми створюємо публічну компанію, готову до відкритого діалогу. Приємно, що це бачать та високо оцінюють міжнародні експерти», — підкреслив Євген Кравцов.

Він наголосив, що наявність системи публічної звітності та комунікації міжнародного рівня дає змогу більшою мірою убезпечити товариство від можливих спекуляцій, унеможливити корупційні прояви та підвищує привабливість Укрзалізниці для інвесторів. Особливо це важливо з огляду на майбутні перспективи виведення компанії на IPO та забезпечення прозорих механізмів продажу державного майна.

«Я дуже радію перемозі в цьому амбітному проєкті, адже це — яскравий доказ того, що ми змогли вивести консервативні державні комунікації на новий якісний рівень», — додав голова правління.

Інтегрований звіт товариства другий рік поспіль готується з урахуванням найкращих практик українських та закордонних компаній. Він також відповідає вимогам і рекомендаціям міжнародних стандартів, серед яких стандарт Міжнародної Ради з інтегрованої звітності IIRC, МФСО, стандарти у галузі нефінансової звітності Global Reporting Initiative (GRI Standards), 17 Цілей сталого розвитку ООН тощо.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?