Визначено переможців конкурсу з професії «Помічник машиніста електровоза»

22 березня 2019, 09:32

Учора, 21 березня, завершився галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю з професії «Помічник машиніста електровоза», що проводився на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Участь у конкурсі, що відбувся в межах реалізації Програми соціального партнерства АТ «Укрзалізниця», взяли представники восьми закладів професійної освіти залізничного профілю з Києва, Львова, Дніпра, Знам’янки, Лимана, Мелітополя, Козятина, Люботина.

Переможці визначилися в результаті змагань з теоретичного й практичного турів, що проходили на базі електровозного депо Харків-Головне та моторвагонного депо Люботин.

Кращим з професії «Помічник машиніста електровоза» став учень Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту Євген Адаменко. Друге місце посів Денис Шевцов із Дніпровського професійного залізничного ліцею. Третє місце підкорилося представнику Мелітопольського багатопрофільного центру професійно-технічної освіти Роману Маслову.

Нагадаємо, упродовж двох днів конкурсних змагань організатори підготували для учасників проведення круглого столу «Сучасний погляд на формування професійних компетентностей конкурентоспроможного кваліфікованого працівника», а також екскурсії Люботинським ліцеєм залізничного транспорту та структурним підрозділом «Харківський центр професійної освіти» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», відвідування дитячої залізниці «Мала Південна» і Музею історії та залізничної техніки Південної залізниці.

Довідка

Південна залізниця активно впроваджує елементи дуальної форми навчання в професійну підготовку кваліфікованих робітників на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. З початку 2019 р. 43 випускники навчальних закладів Харківщини працевлаштовані на магістралі. Упродовж року заплановано надати майже 80 випускникам ПТНЗ області перше робоче місце в підрозділах залізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?