7 грудня в Парижі відбувається засідання 91-ї Генеральної Асамблеї Міжнародного Союзу залізниць (МСЗ), в роботі якого беруть участь представники близько 200 організацій-учасниць. Делегацію ПАТ «Укрзалізниця» очолює в.о. голови правління Євген Кравцов.

«Сьогодні працюємо у Парижі. Представляємо Укрзалізницю, як акціонерне товариство, серед майже 200 компаній світу, з п’яти континентів! Платформа для обміну досвідом з колегами з усіх частин світу, де є залізниці. 25 років-у Міжнародному Союзі залізниць (UIC)», – зазначив у twitter Євген Кравцов.

Під час засідання заплановано розглянути адміністративні та фінансові питання діяльності МСЗ за 2017 рік, заслухати доповідь Голови МСЗ, Генерального директора, директорів регіональних представництв. Також планується заслухати та затвердити звіти з діяльності платформ: стандартизація, дослідження, цифрової та глобальної платформ,  пасажирської та вантажної. Окрім того, будуть розглянуті питання взаємодії МСЗ з іншими міжнародними організаціями – ОСЗ, ОТІФ, CEN-CENELEC, BuildingSmart, та затверджено календар статутних зборів і основних подій на 2018 рік.

Довідково:

Міжнародний Союз залізниць (UIC) (штаб-квартира знаходиться у
м. Париж, Франція) – є світовою міжнародною організацією, яка об’єднує національні залізничні компанії з метою спільного вирішення завдань щодо розвитку залізничного транспорту, уніфікації процедур і гармонізації відносин, в тому числі між залізницями європейських країн, при здійсненні міжнародних залізничних перевезень.

ПАТ «Укрзалізниця» приєдналася до МСЗ 10.07.1992 та є активним членом організації.

На даний час департаменти ПАТ «Укрзалізниця» співпрацюють з МСЗ щодо використання керівних документів (пам’яток), розроблених МСЗ для організації перевезень пасажирів та вантажів у міжнародному сполученні.