Вчора, 29 липня 2018 р., о 18.25 на перегоні роз’їзд Озерний—роз’їзд Расава на Київщині водій легкового автомобіля Renault Megane при справно працюючій переїзній сигналізації та зачинених шлагбаумах порушив правила перетину залізничного переїзду та зіткнувся з поїздом № 225 Київ—Бердянськ. Унаслідок зіткнення загинули чоловік і жінка, які знаходилися в машині. Після перевірки виявилося, що автівку із цим номером уже двічі було зареєстровано в книзі реєстрації порушень Правил дорожнього руху, яка ведеться черговим по переїзду.

А 27 липня о 17.15 на перегоні Мамаївці—Чернівці-Північна Чернівецької області через невиправданий ризик водія приватного мікроавтобуса Mercedes Sprinter загинули ще дві особи та шестеро було травмовано. Водій при справно діючій світловій та звуковій сигналізації зіткнувся з вантажним поїздом. Загалом у салоні в цей час перебувало 15 осіб.

Крім того, 28 липня на перегоні Давидів—Старе Село при справно працюючій світловій та звуковій сигналізації через порушення правил дорожнього руху мотоцикліст потрапив під поїзд № 2 Костянтинівка—Івано-Франківськ. Потерпілого швидкою допомогою доправлено до Львівської лікарні.

Всього з початку 2018 р. на залізничних переїздах і коліях ПАТ «Укрзалізниця» сталося 42 дорожньо-транспортних пригоди, внаслідок яких загинуло 10 осіб і 23 травмовано. Порівняно з відповідним періодом 2017 р. кількість ДТП зменшилася на чотири випадки (із 46 до 42), зменшилася на чотири особи кількість загиблих (з 14 до 10) і на 12 осіб зросла кількість травмованих (з 11 до 23).

ПАТ «Укрзалізниця» звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту, не завдавати матеріальних збитків галузі й самим собі власними легковажними вчинками.