Призначення Євгена Кравцова головою правління акціонерного товариства було консолідованим рішенням Президента, Уряду та Міністерства інфраструктури України, — Володимир Омелян

18 січня 2019, 16:30

Колективу АТ «Укрзалізниця» 18 січня 2019 р. офіційно представлено Євгена Кравцова на посаді голови правління акціонерного товариства. «Це було консолідоване рішення Президента, Уряду та Міністерства інфраструктури України», — підкреслив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. У заході також взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон і заступник голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак.

Як зазначив Володимир Кістіон, кандидатуру Євгена Кравцова на посаду голови правління Укрзалізниці було внесено одностайним рішенням Наглядової ради товариства. «Про позитивні зміни свідчать реальні фінансово-економічні показники роботи Укрзалізниці. Це ефективна робота всього колективу під керівництвом виконувача обов’язків голови правління. З 2017 р. Українська залізниця працює беззбитково. Компанія капіталізується, збільшує свою реальну вартість, реалізує інфраструктурні проекти. Ми також пам’ятаємо, що частина вагонного парку втрачена й залишилася на непідконтрольній території. Серйозний дефіцит тяги зусиллями команди залізничників останніми місяцями знаходить своє вирішення. Серед пріоритетних завдань менеджменту Уряд також бачить питання соціального захисту, заробітних плат, матеріально-побутових умов працівників Укрзалізниці», — наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

У свою чергу, міністр інфраструктури України наголосив, що керівник Укрзалізниці сьогодні має підтримку Президента, Прем’єр-міністра та Уряду, тому в компанії є всі передумови для реформування й зайняття лідерських позицій в Україні. «На якісний результат чекають усі: пасажири, бізнес і держава, бо ви не просто перевозите, ви безпосередньо впливаєте на економіку України. Ви — той інструмент і ті люди, які формують майбутнє держави. Ми мали успішні переговори з Європейським Союзом, я сподіваюся, що отримаємо додаткове фінансування та підтримку держави. Але це стане можливим після якісного результату нашої роботи», — зазначив Володимир Омелян.

Заступник голови Наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак привітав Євгена Кравцова з початком роботи в статусі голови правління товариства та наголосив на конструктивній і тісній співпраці правління, Наглядової ради товариства та акціонера — Кабінету Міністрів України.

«Укрзалізниця формує 3 % ВВП країни, у компанії працює 1,5 % працездатних громадян держави. Вірю, що Євген Кравцов, як молодий, професійний керівник з підприємницьким підходом, здатен розкрити значний потенціал компанії», — зазначив Даніель Білак.

Євген Кравцов подякував за високу довіру Президенту, Прем’єр-міністру та Уряду й окреслив колективу залізничників ключові завдання на 2019—2021 рр.

«2019-й має стати роком подолання всіх кризових явищ та накопичення ресурсів для реалізації масштабних проектів. У 2020 р. необхідно використати ці кошти для масштабних інвестицій. Одне із завдань, поставлених державою, це подолання дефіциту тяги. У 2020 р. маємо реалізувати проект модернізації тепловозів і електровозів, а у 2021 р., після законодавчих змін, мусимо бути готовими до відкриття ринків. У 2021 р. Укрзалізниця має бути здатною конкурувати з будь-якою приватною компанією. Є 100 % підтримка керівництва держави, і треба напружено працювати, щоб досягти поставлених цілей. Маємо дбати про працівників компанії, цінувати їх — це наш головний ресурс, і з цих позицій необхідно здійснювати всі зміни», — зазначив Євген Кравцов. 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?