Восени поїзди у сполученні Вапнярка—Подільськ курсуватимуть зміненим графіком руху

17 вересня 2019, 12:22

У зв’язку з плановими ремонтними роботами на перегоні Кодима—Абамеликове дільниці Вапнярка—Подільськ буде тимчасово змінено графік руху поїздів, які курсують дільницею Вапнярка—Подільськ. Роботи заплановано на період з 25 вересня до 6 жовтня 2019 р. Просимо пасажирів бути уважними при плануванні подорожей.

Зокрема, працівники колійних машинних станцій Вознесенськ і Вапнярка виконають капітальний ремонт 250 м земляного полотна непарної колії перегону Кодима—Абамеликове дільниці Вапнярка—Подільськ регіональної філії «Одеська залізниця».

Із 2016 р. на зазначеній дільниці діє обмеження швидкості руху поїздів до 60 км/год. Проведені колійниками обстеження свідчать про те, що деформації земляного полотна на дільниці відбуваються постійно. Найбільші просадки та відхилення непарної колії виникають у весняний період через постійне зволоження ґрунту. Під дією поверхневих вод глинисті ґрунти стають пластичними та текучими й під дією навантаження видавлюються за межі земляного полотна.

За вказаний період колійники виріжуть баласт і пошкоджене земляне полотно, максимально замінять ґрунт насипу та відновлять канави. Працівники господарства енергопостачання вирівняють опори контактної мережі на дільниці. Після завершення робіт швидкість руху поїздів на цій дільниці збільшиться до 120 км/год.

Для уникнення непорозумінь закликаємо пасажирів обов’язково заздалегідь ознайомитися з інформацією про прибуття та відправлення поїзда, зазначеною на проїзному документі, а також уважно слухати оголошення на вокзалах.

Ознайомитися з розкладом руху пасажирських та приміських поїздів можна на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» і на залізничних вокзалах.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?