Все більше українців подорожують залізницею із автомобілем — це вигідно і зручно, — Євген Кравцов

30 грудня 2018, 15:03

За 11 місяців 2018 р. у вагонах-автомобілевозах Укрзалізниця перевезла 8361 автівку, що на 1003 (13,6 %) більше, ніж у відповідний період минулого року. В Укрзалізниці зауважують, що у 2018 р. послугу з перевезення автомобілів пасажири найчастіше замовляли в поїздах, що курсують на популярних напрямках Дніпро—Львів, Дніпро—Київ та Львів—Харків.

Зокрема, такою послугою часто користуються туристи, які, вирушаючи в певний регіон країни, планують там активний відпочинок. Спеціальні вагони Укрзалізниці для перевезення машин дозволяють доправити автомобіль до місця призначення за будь-якої погоди швидко і безпечно та зберегти при цьому його технічний ресурс, а власнику автівки — комфортно відпочити в дорозі.

«Запрошуємо пасажирів подорожувати залізницею із власним авто, особливо взимку, коли погодні умови не сприяють поїздкам автомагістралями. У поїзді ви можете відпочити, а коли дістанетеся до місця призначення, — продовжити мандрівку власним автомобілем», — зазначив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Подорожувати із автомобілем Укрзалізниця наразі пропонує пасажирам поїздів № 79/80 Дніпро—Київ, № 41/42 Дніпро—Львів, № 63/64 Дніпро—Одеса, № 29/30 Київ—Ужгород, № 49/50 Київ—Львів, № 15/17 Харків—Львів, № 16/18 Львів—Харків, № 7/8 Харків—Одеса. Окрім цього, у літній період вагони-автомобілевози також курсують у складі поїздів № 269/270 Харків—Одеса, № 63/64 Харків—Київ, № 107/108 Одеса—Львів.

Вартість перевезення автомобіля залежить від його ваги та дальності поїздки. Наприклад, у сполученні Київ—Дніпро—Київ вартість перевізної плати за 100 кг ваги автомобіля в одну сторону становить 77,04 грн, на напрямку Київ—Ужгород—Київ — 110,64 грн.

Оформлення автомобілів та отримання після перевезення здійснюється щоденно в багажних відділеннях вокзалів з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00. Перевезення автомобіля та оформлення проїзних документів для пасажирів, які супроводжують автомобіль, можливо оформити одночасно в обох напрямках. З додатковою інформацію щодо замовлення перевезення авто у вагоні-автомобілевозі можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Керівник Укрзалізниці також додав, що останнім часом компанія запроваджує дедалі більше нових послуг у поїздах, які роблять подорожі пасажирів більш приємними, смачними і змістовними.

«У цьому році в окремих нічних поїздах запроваджено повноцінне гаряче харчування, ми отримуємо позитивні відгуки пасажирів і в перспективі плануємо поширювати цю послугу. Дбаючи про дозвілля пасажирів під час поїздок, також у цьому році ми почали пропонувати книжки у швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+, і ця послуга користується попитом. Також почали оснащувати вагони кавоматами, щоб і в дорозі наші пасажири мали змогу насолодитися запашною кавою. Цьогоріч запроваджена єдина ціна на всі напої в поїздах і надана можливість пасажирам онлайн обирати вагон з кондиціюванням», — розповів Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?