Всі платежі Укрзалізниці відкриті: у 2018 році на веб-порталі Е-Data оприлюднено 151 тис. трансакцій на 36 млрд грн, — Євген Кравцов

25 січня 2019, 10:48

У 2018 р. на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Е-Data Укрзалізниця оприлюднила 151 тис. трансакцій на суму 36 млрд грн і стала першою державною компанією, яка з власної ініціативи відкрила для публічного доступу на цьому сайті всю інформацію про свої фінансові трансакції. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

«Торік на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Е-Data Укрзалізниця оприлюднила загалом 151 тис. трансакцій на 36 млрд грн і таким чином забезпечила прозорість своїх платежів. Наша компанія стала першою державною компанією, що приєдналася до E-Data та почала публічно розкривати свою платіжну інформацію. Цей крок — не лише демонстрація відкритості Укрзалізниці, яка, зокрема, є важливою для успішної співпраці з партнерами та інвесторами, а й інструмент, що дозволяє запобігти корупційним проявам у компанії в частині витрачання публічних коштів», — зазначив Євген Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця приєдналася до публічного розкриття платежів з власної ініціативи, відповідно до рішення правління товариства, у рамках заходів із забезпечення прозорої діяльності компанії. «Передову практику нашої компанії в реалізації державної політики прозорості та відкритості діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки можуть наслідувати й інші державні підприємства», — зауважив керівник Укрзалізниці.

Нагадаємо, свою першу публікацію платежів на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Е-Data Укрзалізниця здійснила 6 червня 2018 р. Відтоді платежі товариства стали відкритими для громадськості та ділових кіл, адже дані про проведені трансакції та одержувачів платежів можна відслідковувати в онлайн-режимі.

У 2019 р. Укрзалізниця продовжує співпрацю з Е-Data та оприлюднюватиме на порталі всі свої фінансові трансакції.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?