Вже 60 % залізничних квитків пасажири купують через інтернет, — Євген Кравцов

11 листопада 2019, 14:11

З початку 2019 р. через інтернет продано понад 25 млн квитків. На кінець жовтня вже 60 % квитків реалізовувалося через онлайн-сервіси. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«З моменту впровадження онлайн-продажу квитків у 2009 р. через інтернет вже оформлено майже 117 млн квитків. Щороку ми спостерігаємо збільшення популярності цієї послуги. Так, ще рік тому через інтернет купувало 50 % наших клієнтів, а у 2017-му — 41 %», — зазначив Євген Кравцов.

Квитки через інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, поїзди міжнародного сполучення в сполученні з Польщею, а також поїзд «Чотири столиці» Київ—Мінськ—Вільнюс—Рига. Купуючи квиток через інтернет, пасажир самостійно обирає потрібний поїзд, тип вагона й місце. Важливим є те, що онлайн можливо оформити пільгові квитки: для людей з інвалідністю, студентів.

На міжнародні поїзди, що курсують у сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити й оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, який обов’язково необхідно обміняти в залізничній касі України на звичайний квиток.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?