З 9 грудня розпочне курсування поїзд № 33/34 Мукачево—Будапешт. Про це написав керівник Укрзалізниці Євген Кравцов у Facebook: «Це буде щоденний прямий безпересадковий маршрут. Рухомий склад, що курсуватиме євроколією, належить Угорським залізницям. Ми зі свого боку збудували окрему платформу, відремонтували колію, засоби сигналізації та зв’язку».

За інформацією Євгена Кравцова, час у дорозі становитиме приблизно 6 год: «Не витрачатимемо час на технічні операції для курсування на вузькій колії. Це зекономить час та дозволить швидко дістатися місця призначення».

За словами керівника Укрзалізниці, у компанії великі плани щодо створення потужного залізничного хабу в Мукачево. Зокрема, там передбачено створити розвинуту мережу залізничного сполучення з усіма регіонами України і створення мережі поїздів до ЄС.

Що ж до майбутніх планів, то Євген Кравцов написав, що наступним міжнародним напрямком може стати маршрут до Праги: «З початку року є позитивна тенденція: кількість наших пасажирів, що мандрували до Європи, збільшилась вдвічі. Саме тому наразі ведемо переговори із колегами з Чехії та Словаччини для запуску маршруту до Праги».