Вже завтра перший тепловоз GE вийде на колії, — Євген Кравцов

07 листопада 2018, 09:36

Перший тепловоз GE 8 листопада здійснить пробігові випробування в реальних умовах на Українській залізниці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

«Вже завтра перший тепловоз GE вийде на колії. Це будуть пробігові випробування в реальних умовах на Українській залізниці. «Тризуб» проїде відстань у 150 км у складі вантажного поїзда на дільниці Кременчук—Ромодан. Керуватиме новим тепловозом локомотивна бригада з депо Мелітополь, хлопці вивчали особливості експлуатації ТЕ33АС у Казахстані», – повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця».

Євген Кравцов також розповів, що умови контракту дотримуються чітко. «На сьогодні 15 нових локомотивів виробництва GE вже в Україні на доукомплектації. Все чітко за контрактом. Ще 15 отримаємо у першому кварталі», — розповів Євген Кравцов.

Як повідомлялося раніше, 23 лютого 2018 р. було підписано пакет важливих документів довгострокового партнерства з GE. З них розпочався перший етап довгострокового партнерства з компанією General Electric для оновлення та модернізації парку тепловозів Укрзалізниці. Перші 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Поступово рівень локалізації буде доведений до 40 %. Українські підприємства, які  будуть залучені в кооперацію та сертифіковані GE, отримають змогу стати постачальником товарів та послуг для GE та інших виробників під час реалізації аналогічних проектів в інших країнах.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?