Я вірю в те, що успіх Укрзалізниці з якісною роботою Наглядової ради не забариться, — Володимир Гройсман

20 липня 2018, 16:53

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та представники Уряду провели зустріч із членами новосформованої Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця». У ній також взяв участь в. о. голови правління товариства Євген Кравцов.

За словами Володимира Гройсмана, створення наглядових рад зробить державні компанії відкритими, публічними та мінімізує можливості для корупції. Також очільник Уряду під час зустрічі з представниками Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» звернув увагу, що саме на Наглядову раду компанії покладається завдання аналітики, пропозицій стратегії, кадрових рішень. «Я вірю, що успіх Укрзалізниці з якісною роботою Наглядової ради не забариться», — сказав Володимир Гройсман.

Звертаючись до присутніх, керівник Уряду акцентував на тому, що призначення висококваліфікованої та професійної Наглядової ради Укрзалізниці стало можливим завдяки відкритому конкурсу, проведеному Кабінетом Міністрів: «Уряд впроваджує нові найкращі європейські стандарти корпоративного управління для державних підприємств. Сподіваюсь, що ваша робота буде еталоном для всіх рад державних підприємств».

Раніше повідомлялося, що Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця» вирішила організаційні питання своєї роботи та презентувала громадськості першочергові плани. Крім того, вже обрано голову, заступника голови Наглядової ради та корпоративного секретаря. Очолив Наглядову раду Шевкі Аджунер, його заступником обрано Даніеля Білака, корпоративним секретарем ПАТ «Укрзалізниця» став Мирослав Молнар.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?