Якісний відпочинок та оздоровлення дітей залізничників — спільні завдання та турбота

19 липня 2018, 14:20

Із метою покращення соціального захисту працівників регіональної філії, якісного оздоровлення та відпочинку дітей працівників магістралі керівництво регіональної філії «Львівська залізниця» виступило з ініціативою про внесення змін до положення про порядок надання матеріальної допомоги працівникам залізниці на оздоровлення та відпочинок їхніх дітей у дитячих закладах за профспілковими путівками.

Пропозиції щодо змін у кількох пунктах положення стосуються збільшення суми одноразової матеріальної допомоги на кожну дитину працівникам залізниці, які мають дітей віком до 14 років включно та за наявності рішення профспілкової організації про надання путівки на оздоровлення дітей цього працівника в дитячому закладі відпочинку. При цьому, право на матеріальну допомогу на оздоровлення та відпочинок дітей залізничників віком до 18 років, передбачене колективним договором Львівської залізниці, залишилося незмінним.

Зміни до положення про порядок надання матеріальної допомоги залізничникам на оздоровлення їхніх дітей відповідною постановою від 26 червня цього року схвалила та погодила президія дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», проте вони досі не набули чинності, оскільки відповідні зміни не підтримала президія дорпрофсожу Львівської залізниці, що є учасником діалогу з адміністрацією зі забезпечення соціальних пільг і гарантій залізничників та членів їхніх сімей. А тим часом дитячий оздоровчий сезон уже перетнув екватор…

Зауважимо, що цього літа дітей залізничників гостинно приймають дитячі оздоровчі табори «Чайка» та «Прибрежний» у смт Лазурне на Херсонщині, дитячий табір «Трембіта», що в с. Циганівці Закарпатської області, інші дитячі табори, розташовані на території областей, які об’єднує Львівська залізниця. Загалом цьогоріч за сезон відпочинку Львівська залізниця планує оздоровити понад 2,5 тис. дітей працівників магістралі, що приблизно на 400 дітлахів більше, ніж торік.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?