Юридичний департамент Укрзалізниці переміг серед 50 компаній

29 жовтня 2019, 16:51

Юридичний департамент АТ «Укрзалізниця» став найкращим серед 50 провідних юридичних департаментів України у сфері транспорту та логістики. Такі результати були оприлюднені під час VII щорічного форуму юрисконсультів, який днями проходив у Києві.

Експерти високо оцінили роботу юридичних підрозділів АТ «Укрзалізниця», де працює понад 450 спеціалістів. В. о. директора Юридичного департаменту АТ «Укрзалізниця» Олександр Рудяк зазначив: «Метою команди юристів Укрзалізниці є, передусім, підвищення якості правової роботи та забезпечення якісного юридичної супроводу діяльності підприємства. І отримання такої високої нагороди — свідчення того, що компанія та її інтереси під надійним юридичним захистом».

У ході форуму спеціалісти юридичних департаментів провідних українських компаній також обговорили зміни законодавства, основні реформи та стратегію роботи під час перетворень у державі та суспільстві, а також посилення вимог до юридичної професії в умовах сьогодення. У фокусі дискусій — позитивний вплив діджиталізації та глобалізації на роботу юристів, а також особливості вирішення судових конфліктів тощо.

Нагадаємо, що цьогоріч Асоціація Адвокатів України кращим корпоративним юристом року (in-house lawyer) визнала директора з правових питань та майнової політики АТ «Укрзалізниця» Артура Резніка.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?