З ініціативи Укрзалізниці в Києві запроваджується пряме тролейбусне сполучення між аеропортом «Київ» та Південним залізничним вокзалом

15 серпня 2018, 15:52

Уже з 18 серпня кияни та гості столиці зможуть дістатися Південного залізничного вокзалу в Києві тролейбусом № 9, що курсує за маршрутом аеропорт «Київ»—площа Льва Толстого. З ініціативи Укрзалізниці та з метою організації зручного трансферу пасажирів міський тролейбус № 9 робитиме зупинку на Південному залізничному вокзалі, а маршрут тролейбуса буде продовжено до станції метро «Палац спорту».

«Для зручності наших пасажирів ми ініціювали зміну маршруту тролейбуса № 9, який курсує з аеропорту «Київ» у центр столиці. Завдяки цьому пасажири, які подорожують двома видами транспорту, літаком і залізницею, матимуть змогу зручно дістатися Південного залізничного вокзалу прямим тролейбусом, тим самим заощадити свій час та кошти», — прокоментував директор Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

Нагадаємо, що до кінця цього року Укрзалізниця також запровадить пряме залізничне сполучення між Києвом та головними повітряними воротами України — міжнародним аеропортом «Бориспіль». Наразі триває масштабне будівництво швидкісної залізничної лінії, що з’єднає  аеропорт «Бориспіль» і вокзал.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?