З моменту відновлення приміського сполучення Донецька залізниця перевезла майже 600 тис. пасажирів

16 вересня 2020, 14:50

У період з червня до серпня 2020 р. в межах обслуговування регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» придбано 258,7 тис. квитків для проїзду у приміському транспорті, зокрема 102 тис. квитків оформлено для безкоштовного проїзду пільгових категорій населення.

Наразі в межах філії курсує 59 приміських поїздів. До початку запровадження обмежувальних заходів на території обслуговування регіональної філії «Донецька залізниця» здійснювали курсування за повним графіком 112 приміських поїздів.

У разі прийняття надалі відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

Донецька залізниця закликає пасажирів дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій МОЗ задля запобігання поширенню коронавірусної інфекції. У поїздах, на вокзалах та в інших приміщеннях, де перебувають пасажири, забезпечено обов’язкове проведення дезінфекційних заходів. Посадка у приміські поїзди здійснюється при наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?